Bij Ons logo

Znud Al-Sitt maken

Toen ik kennis maakte met Omar en Jamilla, ontstond er weer genoeg inspiratie voor een nieuwe kookworkshop. Deze 2 lieverds afkomstig uit Syrië, zijn man en vrouw en wonen sinds 4 jaar in Nederland. Omar maakt de lekkerste hapjes en liet mij de foto’s zien van deze lekkernijen. 

Dit bewerkelijke koekje met pistachenoten heet Znud Al-Sitt en is het zusje van de baklava.

Tijdens deze 2,5 uur durende workshop gaan we zelf deze heerlijke Znud Al Sitt maken. Omar en Jamilla laten stap voor stap zien hoe dit moet. Het belooft weer een gezellige, lekkere en leerzame ochtend te worden.

Tijdens het maken van de koekjes maak je meteen kennis met nieuwe ingredienten. 

Naast het feit dat Omar heerlijk kan koken bespeelt hij ook zijn favoriete instrument de Oed.

De Oed is een peervormig snaarinstrument dat veel gebruikt wordt in muziek uit het Midden-Oosten. Het instrument wordt beschouwd als een voorloper van de luit en valt vooral op omdat het geen gebruik maakt van fretten. De moderne oed heeft twaalf snaren. Tijdens deze ochtend, als de  Znud Al-Sitt in de oven staat zal hij gezellig wat spelen 🙂

Datum: In overleg

Duur: 2,5 uur

Prijs: 32,50 incl hapje en drankjes

Maximaal 10 personen

Beleef het Bij Ons Delft

Workshops en Evenementen

Wat is er te doen Bij Ons Delft

Agenda

een overzicht van alle geplande workshops, evenementen en reizen

ervaringen bij ons delft

IMG-20190913-WA0001

Meer weten over Bij Ons Delft

Workshops, evenementen, themalunches en meer